Jednostka:Zakład Studiów Patologii Społecznej

26. Alternatywne formy życia rodzinnego w świecie współczesnym. Diagnoza i prognoza
w: Ludzie przełomu tysiąclecia a cywilizacja przyszłości, str. 155-167, Wydawnictwo Fundacji Humaniora, r. 2001 (Artykuł)
Anna Kwak, M. Ziółkowski (Redaktor)
27. Relacje młodzieży z rodzicami z perspektywy przemian społecznych. Stałość czy modyfikacja?
w: Współczesne rodziny polskie - ich stan i kierunek przemian, str. 231-241, Wydawnictwo Naukowe UAM, r. 2001 (Artykuł)
Anna Kwak, Z. Tyszka (Redaktor)
28. Separation-divorce law reform and public opinion in Poland
w: Direito Da Familia E Politica Social, str. 73-88, Publicacoes Universidade Catolica, r. 2001 (Artykuł)