Jednostka:Zakład Literatur Słowiańskich

76. My učim polskij. Načalnyj kurs (t.1, 2)
Wiedza Powszechna, r. 2003 (Podręcznik szkolny)
Krzysztof Wrocławski, B Bartnicka, M Jurkowski, T Tichomirowa, D Wasilewska, W Jekiel
77. Nous apprenons le polonais. Methode de polonais pour debutans (t.1, 2)
Wiedza Powszechna, r. 2003 (Podręcznik szkolny)
Krzysztof Wrocławski, B Bartnicka, W Jekiel, M Jurkowski, L Przestaszewski, D Wasilewska
78. Polacy w Bośni - Polacy o Bośni. Przewodnik bibliograficzny z komentarzami.
ISZiP, r. 2003 (Książka)
Krzysztof Wrocławski (Redaktor), Magdalena Bogusławska, Norbert Różycki
79. Ludowe obrzędy i podania. Etnograficzne i folklorystyczne studia porównawcze wsi polskiej i macedońskiej
Instytut Etnologii i Antropologii Kulturowej UW, r. 2002 (Książka)