Jednostka:Zakład Nauki Administracji

26. Efektywność uczenia się w polskiej administracji rządowej. Otoczenie regulacyjne
w: Public Management 2013. Wyzwania i dylematy zarządzania organizacjami publicznymi. T. 1, str. 103-113, Akademia Obrony Narodowej, r. 2013 (Esej lub rozdział w książce)
Jowanka Jakubek, Dawid Sześciło
27. Przegląd prawa w zakresie zlecania realizacji zadań publicznych
w: Model kontraktowania usług społecznych. Jak zlecać zadania publiczne organizacjom pozarządowym. Cz. 1, Wprowadzenie do modelu, str. 20-47, Centrum Inicjatyw Obywatelskich, r. 2013 (Esej lub rozdział w książce)
Dawid Sześciło (Autor oryginału)
28. Vouchery jako rynkowa metoda zapewnienia usług publicznych. Doświadczenia szwedzkiego szkolnictwa
w: Public Management 2013: Wyzwania i dylematy zarządzania organizacjami publicznymi. Tom 2, str. 102-109, Akademia Obrony Narodowej, r. 2013 (Esej lub rozdział w książce)
Dawid Sześciło (Autor oryginału)
29. Local Government in Poland
w: Local government in the Member States of the European Union: a comparative legal perspective, str. 485-504, Instituto Nacional de Administracion Publica, r. 2012 (Esej lub rozdział w książce)
Michał Kulesza, Dawid Sześciło